Найбільший виробник хліба в Україні — Lauffer Group заявив про рейдерське захоплення конкурентами компанії «Салтовхліб» у Харківській області.

Найбільший виробник хліба в Україні — Lauffer Group заявив про рейдерське захоплення конкурентами компанії «Салтовхліб» у Харківській області.

Про це повідомила прес-служба Lauffer Group, передає «Новое Время».

За інформацією компанії, 8 січня відбувся «незаконний арешт і блокування» активів «Салтовхліба». Зазначається, що захоплено заставне майно хлібозаводу №3, а також касова виручка, обладнання, транспорт, сировина, упаковка та інше.

Директор підприємства Костянтин Діденко наголосив, що це майно під слідством і було визнано речовим доказом.

«Слідчий Харківського обласного управління Національної поліції Бичихіна Л.А. прибула на об'єкти та за підтримки невпізнаних бійців зажадала передати майно для нібито відповідального зберігання нашим прямим конкурентам, які вже заволоділи хлібозаводами №8 і №11», — сказав він.

У компанії відзначили, що майно «заарештовано і незаконно передано» на зберігання спеціалізованому підприємству, яке має досвід в управлінні подібними активами. За даними юристів компанії, їм виявився прямий конкурент — Салтівський хлібозавод.

Повідомляється, що «загарбники-конкуренти» незаконно почали використовувати обладнання заводу.

Lauffer Group — найбільший виробник хліба в Україні. Lauffer також є однією з найбільших українських бізнес-груп у сфері переробки сільськогосподарської продукції та виробництва продуктів харчування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАБУ затримала екс-директора хлібзаводу в Луцьку за підозрою в розтраті 58 млн грн

Поділитись: