Вирок обвинуваченому в халатності, що призвела до катастрофи Іл-76 під Луганськом, генерал-майору Віктору Назарову може бути винесено вже у жовтні. Про це в ефірі Громадського повідомив адвокат загиблих у катастрофі родичів Віталій Погосян.

За його словами, три сторони – СБУ, МВС і управління розвідки підтверджують, що генерал Назаров міг запобігти цій трагедії, але він цього не зробив через свою недбалість

«Наразі ми закінчили допит свідків сторони обвинувачення і готуємось дивитися секретні докази, які будуть дивитись лише ті люди, які мають доступ до державної таємниці. Після чого бдуть допитані свідки сторони захисту і сам генерал Назаров», - повідомив Погосян.

Нагадаємо, що сьогодні голові самоназваної «ЛНР» Ігорю Плотницькому та двом членам незаконних збройних формувань Андрію Патрушеву та Олександру Гурєєву заочно повідомлено про підозру у збитті літака Іл-76 при заході в аеропорт Луганська 14 червня 2014 року.

Підозрюваного у катастрофі Іл-76 генерала Віктора Назарова випустили під заставу.

Нагадаємо, приблизно о 1 годині 10 хвилин ночі бойовики з ПЗРК «Ігла» збили військово-транспортний літак Іл-76 25-ї військово-транспортної авіаційної бригади Повітряних Сил Збройних Сил України при посадці в аеропорту «Луганськ». На борту літака перебувало 40 десантників та 9 членів екіпажу. 

Поділитись: