Вирок суду першої інстанції у справі про 49-ти українських військових, загиблих 14 червня 2014 року на борту ІЛ-76 в районі Луганського аеропорту, повинен бути вже у цьому році.

Таку думку в ефірі Громадського висловив журналіст «Громадське ТБ Дніпро» Олександр Чиж.

«Я так думаю, що цього року справа добіжить до кінця і буде рішення суду першої інстанції», – сказав Чиж.

Як повідомив журналіст, в ході засідання адвокат потерпілих заявив, що генералу Назарову повідомили з 3 джерел, що висувалися групи в район Луганського аеропорту. Адвокат стверджує, що генерал не зробив нічого для перевірки цієї інформації.

Разом з тим, сторона захисту каже, що генерал і не мав цього робити, що це питання до розвідки.

Наразі суд вивчає матеріали сторони обвинувачення, яких є 10 томів.

«Суд вивчає письмові матеріали, які надала сторона обвинувачення. Цих матеріалів є 10 томів, з них 2 томи з секретними матеріалами, які будуть розглядатися, як нам сказав адвокат потерпілих, 18 серпня в Печерському суді міста Києва», – сказав журналіст.

Нагадаємо, 17 грудня 2015 року в Павлоградському міськрайонному судді розпочалося судове засідання у справі 49-ти українських військових, загиблих 14 червня 2014 року на борту ІЛ-76 в районі Луганського аеропорту.

Генерал Віктор Назаров, на той момент начальник штабу – перший заступник керівника АТО, звинувачується військовою прокуратурою за статтею 425-3 КК України «недбале ставлення до військової служби в бойовій обстановці», санкція якої передбачає позбавлення волі від 5 до 8 років.

Поділитись: