Вироків у справі про трагічні події 2 травня 2014 року в Одесі, унаслідок яких загинуло 48 людей і ще сотні були поранені, наразі немає.

Вироків у справі про трагічні події 2 травня 2014 року в Одесі, унаслідок яких загинуло 48 людей і ще сотні були поранені, наразі немає.

Правоохоронці розслідують події 2 травня в Одесі в межах кількох кримінальних справ, ідеться у матеріалі Громадського «Чотири роки одеській трагедії: без покарання та примирення».

Зокрема, щодо причин пожежі в Будинку профспілок на Куликовому полі та щодо бездіяльності рятувальників у перші її хвилини, обвинувачується екс-керівник МНС Одещини Володимир Боделан.

У іншій справі фігурують екс-керівник міліції Одеської області Петро Луцюк та його заступник з громадської безпеки Дмитро Фучеджі.

І Боделан, і Фучеджі втекли до Росії.

Найбільша ж справа розслідувалася щодо масових безладів на Грецькій площі, обвинувачувалися 19 антимайданівців. У вересні 2017 року суд міста Чорноморськ виправдав усіх обвинувачених через те, що «слідство не зібрало достатніх доказів провини». 

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі в ході масових заворушень загинули 48 осіб і більше 200 було поранено. Більшість жертв трагедії загинули в Будинку профспілок. Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і навмисне сплановані.

До охорони порядку в Одесі 2 травня 2018 року залучать спецпідрозділ «Альфа»

Поділитись: