Вища рада правосуддя не надала згоди на арешт судді Солом’янського суду Києва, якого було затримано за отримання хабара у $22 тисячі, через відсутність звернення відповідного правоохоронного органу до ВРП

Вища рада правосуддя не надала згоди на арешт судді Солом’янського суду Києва, якого було затримано за отримання хабара у $22 тисячі, через відсутність звернення відповідного правоохоронного органу до ВРП.

Про це в ефірі Громадського повідомив глава Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк.

«Не було звернення до Вищої ради правосуддя відповідного правоохоронного органу, тому ми не надали таку згоду (на арешт — ред.). Якби було відповідне звернення до Вищої ради правосуддя, не виникло б проблем», — сказав він.

За його словами, у разі, якщо б правоохоронці своєчасно подали звернення,  Вища рада правосуддя могли б оперативно провести засідання, розглянути питання та надати відповідне клопотання.

«На арешт судді має бути згода Вищої ради правосуддя. Ми будемо розглядати це питання у встановленому законом порядку. Станом на зараз у нас немає такого подання», — наголосив Бенедисюк.

Нагадаємо, 26 січня суддю Солом'янського райсуду Києва затримали на хабарі у $22 тисячі. Пізніше йому було повідомлено про підозру. Однак 29 січня Галицький районний суд Львова відмовив Національному антикорупційному бюро в задоволенні клопотання про арешт підозрюваного в отриманні $22 тисяч хабара судді Солом'янського районного суду Києва.

Поділитись: