Вища рада правосуддя відсторонила суддю Вищого господарського суду України Артура Ємельянова.

Вища рада правосуддя відсторонила суддю Вищого господарського суду України Артура Ємельянова.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

«Згідно з частиною другою статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» суддя Вищого господарського суду України Ємельянов Артур Станіславович тимчасово відсторонюється від здійснення правосуддя на підставі рішення Другої Дисциплінарної палати про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення», — ідеться у повдіомленні.

Термін дії відсторонення — до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Організоване суддівське угруповання

Нагадаємо, що 18 жовтня 2016 року прокуратура оголосила Ємельянову про підозру за статтями про втручання в діяльність судових органів та незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду.

У цій же справі проходив і колишній голова Вищого господарського суду Віктор Татьков.

Раніше за даними журналістського розслідування «Слідства.Інфо» ГПУ підозрювала Татькова та Ємельянова у вимаганні п’ятисот тисяч британських фунтів у бізнесмена за те, щоб суд ухвалив потрібне рішення і не позбавляв його права власності на торговельний центр «Декор Донбас» в Донецьку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жерці чи ненажери?

Також Ємельянов підозрювався у тиску на суддів низки господарських судів, які він раніше очолював. Також його підозрювали у незаконному збагаченні. У Ліхтенштейні було виявлено 13 мільйонів франків. В українській прокуратурі стверджували, що власником цих коштів є суддя Ємельянов та його дружина. 

Поділитись: