УКРАЇНА

Виставку художника Чичкана перенесли через погрози праворадикалів

6 лютого, 2017 14:56
УКРАЇНА/Виставку художника Чичкана перенесли через погрози праворадикалів
Зберегти
Вигляд
lead
Запланована на 4 лютого екскурсія виставкою «Втрачена можливість» українського художника Давида Чичкана у Києві скасована через погрози з боку праворадикалів.

Запланована на 4 лютого екскурсія виставкою «Втрачена можливість» українського художника Давида Чичкана у Києві скасована через погрози з боку праворадикалів. Про це повідомляє Центр візуальної культури.

Зазначається, що ЦВК через погрози побоюється за безпеку відвідувачів і тимчасово закриває виставку. Як повідомляють організатори, робота виставки буде відновлена з наступного тижня.

Організатори виставки вказують на погрози, поширювані у мережі Facebook.

Одними з ініціаторів закидів до ЦВК виступила Вікторія Резниченко.

Вона зазначила у мережі Facebook, що цій виставці «точно не місце в центрі Києва» і закликала «свідомих громадян» «долучитися до прекрасного» і показати, що «майданівці теж трохи розуміються на живописі». 

Слід зазначити, що художник Давид Чичкан був активним учасником протестів на Майдані. Він сповідує анархістські погляди і вважає, що за результатами революції Україна не досягла бажаної мети. 

Свої висновки з революції Майдану він втілив у серії робіт, екскурсія якими мала початися з 4 лютого.

Раніше повідомлялося, що З 2 по 26 лютого у Центрі візуальної культурі пройде виставка «Втрачена можливість» українського художника Давида Чичкана.

Пов`язані новини