УКРАЇНА

Зустріч Лукашенка і Порошенка перервала активістка FEMEN

24 липня, 2017 11:54
УКРАЇНА/Зустріч Лукашенка і Порошенка перервала активістка FEMEN
Зберегти
Вигляд
На церемонії підписання офіційних документів між Україною і Білоруссю невідома дівчина оголила груди, скандуючи при цьому гасло «Живе Білорусь».

На церемонії підписання офіційних документів між Україною і Білоруссю президентами Петром Порошенком та Олександром Лукашенком, активістка FEMEN оголила груди, скандуючи при цьому гасло «Живе Білорусь». 

Про це повідомляє кореспондентка Громадського. За декілька секунд дівчину схопили та вивели охоронці. 

Як повідомляється в офіційному блозі FEMEN, таким чином рух висловив своє ставлення до візиту «білоруського диктатора в Україну». 

Відео інциденту оприлюднила «Радіо Свобода».

Скрін з відео «Радіо Свобода».

«Сотні українців загинули і продовжують гинути за демократію і свободу України, але сьогодні на офіційному рівні в нашій країні приймають людину, яка в своїй країні вбиває, викрадає людей і пригнічує всіляке інакомислення», — йдеться у заяві.

Зазначається, що у 2011 році активістки FEMEN стали жертвами білоруського КДБ. Під час акції протесту проти Лукашенка в Мінську, їх викрали співробітники КДБ, після чого «катували, знущалися і викинули голих, переляканих і без документів в лісі».

«FEMEN хоче нагадати всьому світу - Лукашенко диктатор і ми не повинні приймати його в демократичній країні! Живе Білорусь!», — зазначається в заяві.

У FEMEN не назвали імені дівчини, однак журналісти впізнали активісту. За попередніми даними, це Анжеліна Діаш. Однак, у поліції наразі не підтвердили особу дівчини. 

Як зазначає кореспондентка Громадського, лідери країн не відреагували на дії дівчини, а після її затримання охоронцями, Лукашенко посміхнувся. 

Рух Femen користувався особливою популярністю під час президентства Віктора Януковича. Учасниці руху під час своїх акцій оголюють груди для того, щоб звернути увагу на ті чи інші проблеми.

Зазначимо, що після зустрічі, Порошенко та Лукашенко зробили спільну заяву для преси, однак можливості поставити питання лідерам країн передбачено не було.

Також повідомлялося, що голова Держприкордонслужби знепритомнів під час виступу Лукашенка

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини