УКРАЇНА

Виступ Порошенка у Лондоні: дивіться на Громадському об 11:30

19 квітня, 2017 11:46
УКРАЇНА/Виступ Порошенка у Лондоні: дивіться на Громадському об 11:30
Зберегти
Вигляд
lead
Президент України Петро Порошенко в рамках офіційного візиту до Великої Британії виступить у Королівському інституті міжнародних відносин Chatham House на тему: «Битва за Україну: лідерство та солідарність проти агресії»

Президент України Петро Порошенко в рамках офіційного візиту до Великої Британії виступить у Королівському інституті міжнародних відносин Chatham House на тему: «Битва за Україну: лідерство та солідарність проти агресії».

Громадське транслюватиме виступ президента, який розпочнеться об 11:30 за Києвом.

Зазначимо, що програмою візиту Порошенка до Британії передбачені зустрічі з прем’єр-міністром країни Терезою Мей, окремими членами уряду та представниками Палати громад британського парламенту.

Як повідомляє прес-служба президента, він вже зустрівся з провідними представниками ділових кіл Великої Британії та розповів про впровадження реформ в Україні впродовж останніх трьох років та основні результати, яких вдалось досягти на сьогодні. Значну увагу було приділено створенню інвестиційного клімату, проведенню судової реформи, боротьбі з корупцією, реформі банківського та енергетичного сектору. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини