УКРАЇНА

Витрати Партії регіонів за першу половину 2012 року склали понад $66 млн

УКРАЇНА/Витрати Партії регіонів за першу половину 2012 року склали понад $66 млн
Зберегти
Вигляд

Витрати «чорної бухгалтерії» Партії регіонів за перше півріччя 2012 року склали понад $66 мільйонів.

Відповідні документи оприлюднили народний депутат від БПП Сергій Лещенко та головна редакторка видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва-Боровик на прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі.

«Найбільш кричуще – це хабарі членам ЦВК, які вимірялися мільйонами доларів. Це гроші, які платилися трьом силам, в тому числі це партія «Наша Україна» та Комуністична партія», – сказав Лещенко.

В цих документах є прізвища та ініціали, які повністю збігаються з прізвищами колишнього міністра і депутата Сівковича, екс-міністра юстиції Лукаш, екс-міністра закордонних справ Кожари, керівника Центрвиборчкому Охендовського.

Так, згідно документів, у червні 2012 року, особа прізвища та ініціали якої, співпадають з прізвищем голови ЦВК Михайла Охендовського, отримав від Партії регіонів більше $1,52 млн, які позначені як «відрядні».

Основними кураторами, за словами Лещенка та Мусаєвої-Боровик, є колишній голова бюджетного комітету Євген Геллер і Віталій Калюжний, які, ймовірно, отримували великі гроші на фінансування діяльності партії.

За їх словами, документи свідчать про скупку голосів, зокрема, фігурантом документів є Віктор Рибаков, який нібито отримував гроші за голосування.

Депутат Сергій Лещенко також повідомив, що він передав ці документи Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі Холодницького.

Нагадаємо, раніше екс-перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до НАБУ документи, що начебто підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

Пов`язані новини