У списку компаній, яким Служба безпеки України дозволила вивозити вугілля з непідконтрольних Україні територій, числяться компанії Олександра Януковича, Юрія Іванющенка та Олександра Клименка.

Список компаній, яким офіційно дозволено вивезення вугілля з непідконтрольних Україні територій Луганської та Донецької областей опинився у розпорядженні видання «ЛігаБізнесІнформ».

У переліку постачальників – близько двадцяти компаній, серед яких – групова збагачувальна фабрика Червона Зірка. Підприємство включено до списку постачальників палива для Слов'янської ТЕС Донбасенерго. Основним власником фабрики є структури старшого сина Віктора Януковича – Олександра.

Як відзначає видання, дозвіл на вивіз вугілля отримала і Центральна збагачувальна фабрика Нагольчанську, яка належить структурам Іванющенка і його бізнес-партнеру Івану Аврамову.

Колишньому депутату Юрію Іванющенку Генпрокуратура повідомила про підозру у незаконному збагаченні, присвоєнні, розтраті майна в особливо великих розмірах у січні цього року.

Поділитись: