У США вважають підписання президентом Росії Владіміром Путіним указу про визнання паспортів та інших документів самоназваних «ЛНР» і «ДНР» таким, що суперечить Мінським домовленостям

У США вважають підписання президентом Росії Владіміром Путіним указу про визнання паспортів та інших документів самоназваних «ЛНР» і «ДНР» таким, що суперечить Мінським домовленостям.

Про це повідомляє посольство США в Україні.

«Визнання Росією документів «республік» тривожне і суперечить узгодженим цілям Мінська», — йдеться у повідомленні у Twitter.

Також у посольстві відзначили, що стурбовані ескалацією збройного конфлікту на Донбасі і відновлення використання «Градів» на лінії зіткнення, та закликали до відводу важкого озброєння.

Нагадаємо, що 18 лютого Путін підписав указ про визнання паспортів «ДНР» і «ЛНР».

Також, згідно з указом Путіна, Росія визнає документи про освіту, реєстрацію шлюбу, свідоцтва про народження видані на територіях самоназваних «ЛНР» та «ДНР».

Пізніше віце-спікер Держдуми РФ Пьотр Толстой заявив, що «не можна трактувати указ Путіна про визнання документів самоназваних «ДНР» та «ЛНР»  як визнання Росією незалежності Донбасу».

У свою чергу президент України Петро Порошенко заявив, що підписання президентом РФ Владіміром Путіним указу про визнання документів самоназваних «ЛНР» і «ДНР» — це прямий доказ російської окупації частини цієї території.

Крім того повідомлялося, що секретар РНБО України Турчинов вважає визнання паспортів «ЛНР» і «ДНР» виходом РФ з Мінського процесу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile