Світ

Вживання понад 100 грамів на тиждень може скоротити тривалість життя — вчені

16 квітня, 2018 14:15
Світ/Вживання понад 100 грамів на тиждень може скоротити тривалість життя — вчені
Зберегти
Вигляд
Щоденне вживання алкоголю на регулярній основі може спричинити скорочення тривалості життя людини. До такого висновку дійшли вчені з Кембриджського університету у США, які провели масштабне дослідження.

Регулярне вживання алкоголю у кількості понад 100 грамів на тиждень може спричинити скорочення тривалості життя людини. До такого висновку дійшли вчені з Кембриджського університету у США, які вивчили звички щодо вживання алкоголю майже 600 тисяч людей у 19 країнах, пише CNN.

Науковці з'ясували, що у США регулярне вживання алкоголю — це приблизно 7 стандартних напоїв на тиждень, а у Британії — від п'яти до шести склянок вина.

Рекомендовані ліміти споживання алкоголю (на тиждень, — ред.) у США наразі складають 98 грамів для жінок і вдвічі більше для чоловіків. У той же час ліміти в Італії, Іспанії та Португалії майже на 50% вище, зазначають вчені.

Група дослідників вивчила звички щодо вживання алкоголю у майже 600 тисяч людей у 19 країнах, які регулярно вживають спиртне.

Були також проаналізовані дані про вік, стать, захворювання, куріння та інші фактори, пов'язані з серцево-судинними захворюваннями.

Відтак, вживання алкоголю у кількості від 100 до 200 грамів на тиждень, за оцінками вчених, скорочує тривалість життя 40-річної людини на 6 місяців.

Споживання спиртного 200-350 грамів на тиждень скорочує тривалість життя на один-два роки, вживання понад 350 грамів — на 4-5 років.

Раніше вчені з'ясували, що золоті рибки здатні зимувати під кригою завдяки алкоголю в організмі.

Пов`язані новини