Всесвітнє антидопінгове агентство закликало заборонити російським спортсменам брати участь в міжнародних змаганнях, включаючи Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро. Про це повідомив офіційний представник агентства Бен Ніколс у Twitter.

«ВАДА закликає спортивний рух відмовити російським атлетам в доступі на міжнародні змагання, включаючи Ріо, до досягнення «змін в культурі», — написав Ніколс в Twitter.

Раніше WADA знайшло підтвердження фактів вживання допінгу російськими спортсменами на Олімпіаді в Сочі 2014 року. 

Зокрема, за висновками WADA, Міністерство спорту РФ керувало, контролювало і проводило маніпуляції з результатами аналізів спортсменів і їх антидопінговими пробами при активній участі ФСБ.

17 червня Міжнародна федерація легкої атлетики (IAAF) на засіданні ради залишила в силі дискваліфікацію Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА).

В даний момент російські легкоатлети відсторонені від участі в міжнародних змаганнях. Таке рішення було ухвалено в листопаді 2015 року після доповіді незалежної комісії WADA, яке звинуватило російські спортивні організації і владу у втручанні в роботу антидопінгової лабораторії в Москві.

Міністр спорту Росії Віталій Мутко міг бути причетний до приховування інформації про систематичне застосування допінгу російськими спортсменами.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile