Життя

WhatsApp передасть Facebook номери телефонів своїх користувачів

Життя/WhatsApp передасть Facebook номери телефонів своїх користувачів
Зберегти
Вигляд

Мобільний месенджер WhatsApp передасть компанії Facebook, яка придбала його в 2014 році, базу даних з номерами телефонів своїх користувачів, пише Associated Press.

Після отримання бази даних Facebook показуватиме користувачам WhatsApp рекламу відносно їх вподобань. При цьому Facebook не стане публікувати номери телефонів. Користувачі WhatsApp зможуть протягом місяця відмовитися від нового правила.

У блозі WhatsApp йдеться, що Facebook також зможе пропонувати користувачам більш точні рекомендації друзів.

«Подальша співпраця з Facebook допоможе нам більш ефективно вивчати основні метрики про те, як часто люди користуються нашими послугами, і як краще боротися зі спамом в WhatsApp. У разі з'єднання вашого номера з системами Facebook, Facebook може запропонувати більш точні рекомендації друзів і показ відповідних оголошень, якщо у вас є акаунт з ними. Наприклад, ви можете побачити оголошення від компанії, яка вам цікава, а не від того, про кого ви ніколи не чули», – сказано у повідомленні WhatsApp.

Associated Press відзначає, що WhatsApp обіцяв забезпечити недоторканність особистих даних понад мільярд користувачів по всьому світу.

Месенджер WhatsApp був запущений в 2009 році однойменною американською компанією. У 2014 році його придбав Facebook за 21,8 млрд доларів.

Пов`язані новини