У США почалося федеральне розслідування після публікації проектом WikiLeaks документів з ЦРУ.

У США почалося федеральне розслідування після публікації проектом WikiLeaks документів з ЦРУ. Спецслужби стурбовані питанням, чи може Wikileaks опублікувати комп'ютерні коди, які слугують для проведення розвідувальних операцій.

Про це повідомляє CNN з посиланням на кількох американських чиновників.

Уточнюється, що спільну перевірку проводять Центральне розвідувальне управління і Федеральне бюро розслідувань.  Спецслужби планують з'ясувати, як саме дані потрапили до WikiLeaks – безпосередньо від співробітника відомства або через контрактника, який працює на ЦРУ.

За інформацією джерел CNN, опублікована інформація «переважно» справжня, але не можна з упевненістю говорити, що деякі з документів не були змінені.

Співрозмовники телеканалу підкреслили, що «одна з найбільших турбот» федерального уряду – можливе оприлюднення WikiLeaks «небезпечного» комп'ютерного коду, за допомогою якого проводяться операції кіберрозвідки, оскільки ним можуть скористатися інші хакери і влаштувати «хаос за кордоном».

Напередодні WikiLeaks почав публікувати документи ЦРУ, які в організації назвали найбільшим витоком конфіденційних даних розвідувального управління.

У першій частині опублікованих даних міститься близько 8,7 тисячі документів і файлів. Оприлюднені документи свідчать, що ЦРУ організувала глобальне стеження за допомогою різних мобільних пристроїв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Великий Брат стежить: про що новий виток WikiLeaks і що з ним робити. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: