УКРАЇНА

Wizz Air хоче повернутися в Україну – Пивоварський

УКРАЇНА/Wizz Air хоче повернутися в Україну – Пивоварський
Зберегти
Вигляд
lead

Один з найбільших лоукостерів-авіаперевізників угорська авіакомпанія Wizz Air може розширити свою присутність в Україні. Про це повідомив у Facebook екс-міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, який на даний час є радником очільника Мінінфраструктури.

«Wizz Air заявив про бажання повернутися в Україну тому що «відбувається стабілізація». Скільки ж часу я витратив на пояснення експертам, що питання «в економіці», а не «в політиці»!!! А мені казали, що я, м'яко кажучи, не правий. Бо вони ж експерти», - написав він.

На думку Пивоварського, найголовніше – це створити рівні умови для всіх, а з економічною стабілізацією авіаринок сам буде динамічно розвиватися.

Нагадаємо, минулого року авіакомпанія повідомила про намір ліквідувати українське відділення компанії. Вісім із 16 існуючих рейсів вирішили скасувати, решту – передали угорському підрозділу Wizz Air.

Після цього міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що спробує переконати компанію залишитися в Україні.

Авіакомпанія Wizz Air повідомила, що фізично збереже дочірню компанію в Україні. Компанію перезапустять, як тільки стане зрозуміло, що рівень ризиків знижений.

Пов`язані новини