Життя

Wizz Air планує відновити свою «дочку» в Україні та інвестувати близько $2,5 млрд в авіапарк

Інтерфакс-Україна
Життя/Wizz Air планує відновити свою «дочку» в Україні та інвестувати близько $2,5 млрд в авіапарк
Зберегти
Вигляд
Угорський лоукостер Wizz Air повідомив, що планує відновити роботу своєї дочірньої компанії в Україні «Візз Ейр Україна» у 2019 році та направити близько 2,5 мільярдів доларів у розширення авіапарку компанії.

«На підтвердження нашої прихильності Україні та у відповідь на високий попит споживачів Wizz Air готова у найближчий час суттєво наростити обсяг інвестицій у країну. У тому числі, мова вже про відновлення роботи нашої української дочірньої компанії «Візз Ейр Україна», — повідомив генеральний директор Wizz Air Джозеф Вараді за підсумками своєї зустрічі з президентом України Петром Порошенком.

Він також додав, що розраховує на підтримку влади України у ході вкладання інвестицій. Мова йде про 2,5 мільярда, за які компанія планує збільшити свій авіафлот до 20 нових літаків Airbus A320 та Airbus A321.

Компанія «Візз Ейр Україна» припинила свою діяльність наприкінці квітня 2015 року. Причиною такого кроку тоді називали з нестабільність на території східної України, девальвацію, нестабільність гривні та вплив контролю обміну валюти

Крім цього, Президент України зустрівся з директором компанії Ryanair. За підсумками зустрічі повідомлялось, що компанія планує інвестувати в України близько 1,5 мільярдів євро.

10 жовтня повідомляли, що Wizzair зменшив розмір дозволеної ручної поклажі на борту своїх літаків.

Раніше повідомлялося, що Wizz Air запустить рейси за чотирма новими маршрутамиз аеропортів «Львів» та «Харків» в міста Європи з жовтня 2018 року.

Крім цього, у Wizz Air заявляли, що збільшать флот на базі у Києві з двох до трьох літаків, що додатково створить близько 100 робочих місць.

Більше про:
# лоукостер
Пов`язані новини