Угорська бюджетна авіакомпанія Wizz Air за два дні запустила три нових рейси зі Львова — у Дортмунд (Німеччина) та польські Гданськ та Катовіце.

Угорська бюджетна авіакомпанія Wizz Air за два дні запустила три нових рейси зі Львова — у Дортмунд (Німеччина) та польські Гданськ та Катовіце.

Про це повідомляє ЦТС.

26 березня лоукостер виконав до Львова перші рейси з Катовіце та Гданська. На одному з літаків прилетіла велика польська делегація на чолі з мером Гданська.

Рейси між Львовом та Гданськом, і Львовм й Катовіце Wizz Air планує виконувати двічі на тиждень — по понеділках та п’ятницях. Зазначається, з червня у розклад додадуть рейси ще по середах та неділях.

25 березня локусотер після 4-річної перерви відновив польоти Дортмунд—Львів. Раніше рейси за цим маршрутом виконувала українська «дочка» «Wizz Air Україна».

Дортмунд став другим німецьким напрямком зі Львова для цієї авіакомпанії.

Раніше повідомлялося, що угорський лоукостер Wizz Air до початку липня 2018 року розширить свою мережу польотів 70-ма новими маршрутами.

У березні 2018-го стало відомо, що інвестиції Wizz Air у київську базу складуть $300 мільйонів.

12 березня Wizz Air оголосила, що у 2018 році інвестує 2 мільярди доларів в 11 баз у 7 країнах, зокрема й в Україні. Цьогоріч компанія отримає 21 новий літак, та розпочне польоти за 70 маршрутами, 9 з яких — в Україну.

Сьогодні на українському ринку Wizz Air пропонує 30 маршрутів до 11 країн з аеропортів Харкова, Львова й Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найдешевші квитки Ryanair коштуватимуть 10 євро

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile