Авіакомпанія Wizz Air Україна продовжить роботу. Новий порядок видачі призначень на авіамаршрути дозволить зберегти вже існуючі маршрути.

Про це представники компанії повідомили агентству Інтерфакс-Україна.

«Під час сьогоднішньої зустрічі в Міністерстві інфраструктури глава Державіаслужби уточнив, що новий порядок дозволить авіакомпаніям зберегти поточні призначення на регулярні авіаперевезення. Якщо авіакомпанія планує подавати заявки на нові маршрути, вона буде повинна дотримуватися положень нового закону», – прокоментували у Wizz Air.

Одночасно, за словами представників перевізника, нові вимоги не дають можливості розвивати мережу доступних міжнародних перельотів.

«Також ми не отримали відповіді, чому отримані нами призначення на перельоти з Києва до Риму, Барселони, Варшаву та Будапешт не були підписані главою Державіаслужби, що необхідно для того, щоб почати виконувати ці рейси», – відзначили у компанії.

Раніше авіакомпанія заявляла про можливість виходу з українського ринку перевезень через нові правила, які для надання права користуватися міжнародною регулярною та чартерною повітряною лінією вимагають, щоб компанія-перевізник на 50% належала державі або громадянинові України.

Поділитись: