УКРАЇНА

«Я не боюсь діяти»: у Дніпрі провели акцію проти насильства

УКРАЇНА/«Я не боюсь діяти»: у Дніпрі провели акцію проти насильства
Зберегти
Вигляд

У Дніпрі на площі Героїв Майдану провели акцію, що стала продовженням флешмобу проти насильства «Я не боюсь сказати». Про це повідомляє Громадське.Дніпро.

За словами організаторів, мета заходу — зробити чутним голос жінок у публічному просторі. Також це заява про солідарність і підтримку жінок, які зазнали насильства; це заперечення того, що жінці має бути соромно за насилля, спричинене над нею.

«По допомогу звертаються лише одиниці, і вже тоді, якщо це стає нестерпним і загрожує життю жінки чи інших членів родини. Так не повинно бути», — вважає учасниця акції Ірина Черниш.

На акції збирали підписи дніпрян під листом до голови Дніпропетровської обладміністрації Валентина Резніченка.

«Ми вимагаємо від місцевої влади, щоб відкрили притулок для осіб, постраждалих від насильства, щоб у нас була гаряча лінія, куди жінки могли б звернутися по юридичну і психологічну допомогу», — пояснює співорганізаторка акції Ольга Полякова.

Читайте також: #яНеБоюсьСказати вголос

Щодоби до поліції надходить близько 29 заяв про домашнє насильство, частину з них постраждалі потім забирають, стверджують організатори.

«Це не тільки проблема дівчат. Це несправедливо, коли стільки насильства чиниться, а ніхто на це не реагує», — вважає дніпрянин Костянтин, що прийшов підтримати учасниць акції.

Пов`язані новини