УКРАЇНА

Я попросив Британію надати мені притулок — розшукуваний Онищенко

УКРАЇНА/Я попросив Британію надати мені притулок — розшукуваний Онищенко
Зберегти
Вигляд

Депутат Верховної Ради Олександр Онищенко з групи «Воля Народу» заявляє, що він попросив владу Великобританії надати йому політичний притулок. Про це він заявив в ефірі телеканалу «112-Україна».

«Я вже звернувся з таким проханням: надати дозвіл на проживання», – сказав він.

Раніше сьогодні Онищенко повідомив у Facebook, що зараз він перебуває в Лондоні і готується судитися з українськими правоохоронцями.

Олександру Онищенку інкримінують корупційні зловживання при реалізації газу, видобутого під час спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування». Йому загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у «газовій справі Онищенка» зарештовано майна на загальну суму 315 млн грн. На сьогоднішній день отримано більше 100 ухвал по накладанню арешту на майно підозрюваних у цій справі.

5 липня Верховна Рада підтримала подання генпрокурора про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Онищенка. 27 липня Луценко підписав повідомлення про підозру депутату Онищенку.

Також Генпрокурор повідомив, що Онищенко 2 липня покинув територію України. Згодом Онищенко заявив, що перебуває в Австрії.

Пов`язані новини