Віктор Ніколюк - командир 92-ї бригади, якого голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука звинуватив у загибелі свого друга Андрія Ендрю Галущенка, та у розстрілі мобільної групи, яка вела боротьбу з контрабандою під Щастям - телефоном у студії Громадське.СХІД виклав свою версію події.

Інформацію щодо наявності інформації у 92-ї бригади про маршрут пересування мобільної групи під Щастям Віктор Ніколюк спростував: «Це не правда. Маршрут група не узгоджує зі мною. Група працює за власним планом, має власні повноваження, згідно яких має право пересуватися тим маршрутом, який затвердив керівник сектору»

Прокоментував комбріг 92-ї і викладений в мережу аудіозапис на якому, за словами волонтерки, нібито сам Ніколюк погрожує загиблому Ендрю: «Я вважаю, що це повна ахінея. Людина яка це зробила, не володіє достовірною інформацією. а зроблено це було від емоційного сприйняття».

Про стосунки з Герогієм Тукою та звинувачення від нього на свою адресу Віктор Ніколюк відповів, що поки сам не поспілкується з Тукою, ніяких висновків робити не буде.

«Мені особисто Георгій Тука не в очі, ні повідомленнями, ні листами - ніяким іншим способом ніяких звинувачень чи погроз на мою адресу не висував. Я з Георгієм Тукою жодного разу не зустрічався, тому я не можу зрозуміти, звідки йдуть такі звинувачення. Поки ми не зустрінемося особисо і не поговоримо, я не можу розповісти звідки в нього така інформація» - говорить комбріг.

Стосовно прикриття контрабанди бійцями 92-ї бригади, Ніколюк відповідає - це теж неправдива інформація.

«92-га бригада не «дахує» ніяку контрабанду. Якщо, звичайно, не рахувати контрабандою те, що люди у пакетах несуть, або везуть машиною те, що не можуть купити. Або займаються вирощуванням: огірки, помідори, тощо», - спростовує звинувачення Ніколюк.

2 вересня Тука на власній сторінці у фейсбуці звинуватив у розстрілі мобільної групи 92-гу бригаду.

«Оскільки напередодні були спроби домовитися і погрози, я переконаний, що це було просто вбивство, до якого ніякі сепаратисти не причетні. Це зробив хтось із наших – підготовлені структури або ж підрозділи, які контролюють у цьому секторі лінію розмежування. Ідеться про 92-у бригаду. Я вже цій людині не просто сказав, я написав, що зі звичайнісінького зрадника й «бариги» він перетворився на убивцю. Ні про які зустрічі, перемови вже не йдеться. Я буду його знищувати», - заявив Тука в інтерв'ю 5 каналу.

hromadske.tv

Поділитись: