УКРАЇНА

Як працює юридична компанія — Бізнес-план

23 серпня, 2018 16:11
УКРАЇНА/Як працює юридична компанія — Бізнес-план
Зберегти
Вигляд
Тепер можна легально вирішити конфлікт, не звертаючись до суду, і водночас зекономити! Як це зробити, що таке «холакратія» і як працює юридична компанія — в матеріалі Громадського.

Єдині в Україні

Axon Partners — єдина в Україні юридична компанія, що працює за принципом «холакратії». Це горизонтальна структура керівництва, де всі співробітники незалежно від посади беруть участь в управлінні компанією.

4 із 11 партнерів — засновники. Вони заробляють трохи більше звичайних партнерів, але всі в компанії знають, хто скільки отримує. 

На сьогодні Axon Partners беруть 50 євро за годину надання будь-якої послуги. Усі стартові вкладення партнерів у бізнес — 800 доларів на оренду офісу і 1800 — на 4 ноутбуки. Однак це не все, що потрібно для старту, адже 99% успіху юристів — репутація і співробітники.

Фото надане Axon Partners

«Головна особливість нашої діяльності — ми працюємо з компаніями зі сфери інформаційних технологій. Ми — юристи для айтішників», — каже Дмитро.

Класичний підхід

Berylstone з'явилася у 2017-му і одразу ж отримала премію «Юридична компанія-відкриття року». Вона спеціалізується на великому й середньому бізнесі, IT, Horeca, фешн-індустрії, музиці та спорті.

На відміну від Axon Partners, у Berylstone проповідують класичний підхід до юридичної справи. У команді працює 10 людей, 5 із них — співзасновники.

Щорічні витрати компанії — близько 100 тисяч доларів, не враховуючи оплати праці співробітників. Мінімальна зарплата в компанії — 150 доларів, середня — 500.

Година роботи одного співробітника в Berylstone обійдеться клієнтові мінімум у 100 доларів. У компанії вже знають, скільки часу займає та чи інша послуга, тому одразу ж приблизно озвучують кількість годин. Водночас домовляються, що є цінова межа. Наприклад, якщо цифри у 3 тисячі доларів досягнули, а робота ще триває, далі  працюють безкоштовно. Час контролюється спеціальною розрахункової програмою, результати якої клієнт може побачити за запитом.

ДИВІТЬСЯ УСІ ВИПУСКИ ПРОГРАМИ БІЗНЕС-ПЛАН

«Бізнес-план» — спільний проект Громадського й каналу «Настоящее время» про малий і середній бізнес в Україні.

Більше про:
# бізнес-план
Пов`язані новини