Київський благодійний фонд Adopt Don’t Stop починався 3 роки тому з волонтерської ініціативи — команди людей, які хотіли врятувати безпритульних тварин та знайти для них домівки. Зараз фонд щомісяця може знайти господарів для 30-60 котів та собак. Тварин знаходять самі волонтери, або ж приносять небайдужі люди — рятують з ДТП, знаходять новонародженими на вулицях, або ж покинутих господарями.

В Adopt Don’t Stop намагаються виховати в суспільстві гуманне та відповідальне ставлення до тварин, тож аби взяти тварину з притулку — з нею треба «зійтися характером» та підтвердити свої фінансові змоги її утримувати. У 2019-му команда також відкрила перший в Україні Центр стерилізації вуличних тварин, аби не допустити, щоби їх на вулицях ставало більше.

Про роботу фонду, лікування покалічених тварин та пошук відповідальних господарів для них ми поговорили з директоркою Adopt Don’t Stop Антоніною Трофімчук.

Незалежні завдяки вам

Ми працюємо незалежно від політиків та олігархів. Наша журналістика існує завдяки вам. Ви можете підтримати нас, а ми зможемо продовжити розповідати, що насправді відбувається.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile