УКРАЇНА

Як у Криму після анексії змінюється ставлення до 9 травня?

18 травня, 2018 19:10
УКРАЇНА/Як у Криму після анексії змінюється ставлення до 9 травня?
Зберегти
Вигляд
Пам'ять про Другу світову, чи нова «релігія» — як у Криму після анексії змінюється ставлення до дати 9 травня. Як Україна може захистити кримчан від інформаційного насильства? Говоримо про це із першою заступницею міністра інформаційної політики України Еміне Джапаровою та журналістом Павлом Казаріним.

Пам'ять про Другу світову, чи нова «релігія» — як в Криму після анексії змінюється ставлення до дати 9 травня. Як Україна може захистити кримчан від інформаційного насильства? Про це сьогодні у програмі «Громадське.Крим» о 21:00 говоримо із першою заступницею міністра інформаційної політики України Еміне Джапаровою та журналістом Павлом Казаріним.

Також у програмі: 

Свято на місці злочину. У Криму національне кримськотатарське свято весни та врожаю Хидирлез провели на місці, де два роки тому невідомі викрали кримськотатарського активіста Ервіна Ібрагімова, про місцезнаходження якого досі невідомо.

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»

«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини