Життя

Як відбувається евакуація в аеропорту Стамбула – коментар свідка

Життя/Як відбувається евакуація в аеропорту Стамбула – коментар свідка
Зберегти
Вигляд

Після теракту в аеропорту імені Ататюрка в Стамбулі поліція організувала швидку евакуацію, а пасажирам, рейси яких приземлились через кілька хвилин після вибухів довелося близько години чекати в літаку з міркувань безпеки.

Про це в коментарі Громадському розказала спеціаліст з турецьких студій, доцент університету TOBB (Університет економіки та технології в Анкарі) Басак Явчан, яка летіла з Анкари до Бішкека і мала пересадку в аеропорту Ататюрка у Стамбулі.

За її словами, Літак приземлився близько 22:35 за місцевим часом. Буквально за кількадесят хвилин до цього стався вибух. Пасажири цього рейсу годину чекали в літаку, а коли їм дозволили вийти – ще хвилин 10 перебували в приміщенні аеропорту – залі міжнародних вильотів.

«Все було добре організовано. Залишалися представники структур безпеки та адміністрація аеропорту. Звісно, усім пасажирам довелося залишити багаж. Тим, хто не мав де жити, запропонували готелі», – сказала вона.

За її словами, пасажирам довелося вийти пішки з території аеропорту, де на них чекав транспорт.

«Кому є де зупинитися в Стамбулі, дали можливість виїхати автобусом. Транспорту було достатньо. Усіх відвезли до центру міста – площу Таксім. В аеропорту, звісно, посилена безпека. У місті ж все нормально. Складніша ситуація з іноземцями, які мали міжнародну пересадку – швидше за все їх мали розселити. Але загалом все було скеровано і без паніки», – сказала Явчан.

28 червня в результаті декількох атак, які влаштували терористи-смертники в міжнародному аеропорту Стамбула імені Ататюрка, за останніми даними загинули 28 осіб, 60 – поранено.

Інформація щодо теракту в Стамбулі постійно оновлюється.

Пов`язані новини