6 та 7 червня відбудеться онлайн-конференція YouthSpeak Forum, де зберуться представники молоді, влади, бізнесу та громадського сектору. 

YouthSpeak Forum — це онлайн-подія від громадської організації AIESEC, яка відбувається в 60-ти країнах світу та має на меті покращити лідерські якості й додати молоді впевненості для початку кар’єри у бізнесі чи громадському секторі.

Першого дня відбудуться трансляції воркшопів, розв’язок кейсів міжнародних компаній і мотиваційні зустрічі. Серед спікерів — засновниця освітньої платформи WoWoman Зара Гусейнова, готельєр Василь Гроголь, співзасновник фестивалю Atlas Weekend Дмитро Сидоренко. Журналістка hromadske Олександра Чернова розповість, як не обманювати себе, обираючи роботу мрії.

Також досвідом поділяться представники компаній Comfy, Ernst & Young, Abinbev Efes, Metrо та інші. Від громадських організацій — AIESEC, «Громадське телебачення», «Фундація регіональних ініціатив» і «Будуємо Україну разом» та Lets Do It Ukraine.

У другий день очікується нетворкінг — компанії та громадські організації представлять відкриті вакансії та стажування.

Зареєструватися можна за посиланням. Після цього вам прийде підтвердження на електронну пошту, а в день події — посилання на трансляцію.

hromadske є медіапартнером події.

Поділитись: