Містечко Євробачення є офіційною фан-зоною, а також другою за розмірами локацією після МВЦ. Його розмістили на Хрещатику, прямо навпроти столичної мерії.

Минулої неділі, 7 травня, у Києві розпочався пісенний конкурс Євробачення-2017, фінал якого має відбутися 13 травня на великій сцені Міжнародного виставкового центру на Лівобережній.

Основні фестивальні події відбуваються на чотирьох офіційних локаціях конкурсу: Міжнародний виставковий центр на Лівобережній, містечко Євробачення на Хрещатику, червона доріжка біля Маріїнського палацу та Euroclub на Парковій дорозі.

Містечко Євробачення є офіційною фан-зоною, а також другою за розмірами локацією після МВЦ. Його розмістили на Хрещатику, прямо навпроти столичної мерії. Вхід вільний для всіх, але щоб потрапити всередину спочатку треба пройти рамку металошукача.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Де у Києві шукати Євробачення: основні локації

Фото: jovan/ГромадськеФото: jovan/Громадське

Тих, хто без проблем проходить поліцейський контроль на рамці, всередині чекають різноманітні розваги, ігри, та можливість зробити селфі на фоні офіційної символіки Євробачення, чи спонсорських банерів

Фото: jovan/ГромадськеФото: jovan/ГромадськеФото: jovan/ГромадськеФото: jovan/ГромадськеФото: jovan/ГромадськеФото: jovan/Громадське

Ближче до вечора починаються виступи, тому найбільше відвідувачів містечка концентруються ближче до сцени.

Фото: jovan/ГромадськеФото: jovan/ГромадськеФото: jovan/ГромадськеФото: jovan/Громадське

Ті, хто не полюбляє натовпу, та довгого стояння на ногах, можуть відпочити у зручних кріслах прямо посерд містечка та послухати виконавців сидячи.

Фото: jovan/Громадське

Декому зручно навіть так.

Фото: jovan/Громадське

9 травня у фан-зоні гостей розважав український гурт «Kozak System».

Фото: jovan/ГромадськеФото: jovan/ГромадськеФото: jovan/ГромадськеФото: jovan/Громадське

Коли о 22:00 на основній сцені на Лівобережці почався перший півфінал Євробачення, у містечку можно було спостерігати за ним на моніторі в центрі сцени.

Фото: jovan/ГромадськеФото: jovan/Громадське

Поділитись: