В ніч на 23 серпня в Борисполі приземлилися два літаки з українськими олімпійцями: легкоатлети, синхроністки, борці та важкоатлети нарешті повернулися додому.

Серед них, зокрема, срібний призер Ріо з греко-римської боротьби Жан Беленюк, якого за крок до «золота» зупинив росіянин грузинського походження, 23-річний Давіт Чакветадзе.

«Якщо ти виходиш і показуєш, що ти на голову сильніший, то тебе ніхто не засудить. Ми вже звикли до того, що нас судять трохи неадекватно, з різних причин. Тим не менше, минулого року я став чемпіоном світу за аналогічного суддівства. Зараз не вийшло, але в будь-якому разі я радий, бо йшов до цього шістнадцять років. Можу пообіцяти, що в Токіо викладусь на повну та зроблю все для того, щоб у мене була золота медаль», – сказав Беленюк.

ВСІ НОВИНИ ОЛІМПІАДИ В РІО

Нагадаємо, Жан Беленюк став срібним призером з греко-римської боротьби у вазі до 85 кг, програвши у фіналі росіянину Давіту Чакветадзе з рахунком 9:2.

На думку, коментаторів, зокрема, бронзового призера Олімпіади-2008 в Пекіні з греко-римської боротьби Армена Варданяна, судді в цьому поєдинку не були об'єктивними.

Зауважимо, цей поєдинок судив грузинський суддя Темо Казарашвілі, якого згодом було відсторонено за «підозрілу манеру суддівства».

Нагадаємо, на Олімпіаді в Ріо збірна України виборола 11 медалей. З них – два «золота», п'ять срібних медалей і чотири «бронзи» – та посіла 31-ше місце у загальному командному заліку.

Поділитись: