УКРАЇНА

«Якби зомбі захопили метро» — Hromadske.doc

19 травня, 2017 22:55
УКРАЇНА/«Якби зомбі захопили метро» — Hromadske.doc
Зберегти
Вигляд
Київ. Глупа ніч. Порожній метрополітен. На станції «Площа Льва Толстого» стоїть поїзд, із якого евакуювали всіх пасажирів. Майже всіх. В одному з вагонів – заручники.

Відео основане на реальних подіях.

Київ. Глупа ніч. Порожній метрополітен. На станції «Площа Льва Толстого» стоїть поїзд, із якого евакуювали всіх пасажирів. Майже всіх. В одному з вагонів – заручники. Через пристрій «пасажир-машиніст» злочинці висунули вимоги і чекають, поки їх виконають. Та столичні правоохоронці вирішують задіяти спецпризначенців.

З тунелів, які з'єднують станцію з сусідньою «Палац Спорту», ледь чутно рухається група озброєних та добре оснащених бійців. Вони вибивають скло, вриваються у вагон і звільняють заручників. Всі живі й неушкоджені. Хоча насправді все це не по справжньому.

Напередодні пісенного конкурсу Євробачення київська поліція випробувала в дії робота, який вміє знешкоджувати підозрілі предмети. Взаємодіяти в критичних ситуаціях тренувалися сапери, кінологи, патрульні та поліція спецпризначення «Корд».

За цим процесом спостерігали три десятки камер, і картинка в усіх ідентична. Тільки не в гонзо-документаліста Громадського Богдана Кутєпова, який показує медійників і прес-службу МВС не спостерігачами, а ще одними учасниками цієї гри.

Нічний перформанс, традиційно приправлений фірмовою музикою – в репортажі від Hromadske.doc.

Пов`язані новини