Політика

«Якщо знімуть недоторканість – готовий хоч завтра на фронт» – Сергій Мельничук

Політика/«Якщо знімуть недоторканість – готовий хоч завтра на фронт» – Сергій Мельничук
Зберегти
Вигляд

Сергій Мельничук – народний депутат та екс-комбат батальйону «Айдар» заявив, що не ховається від Генпрокуратури. Розмову з ним Громадське записало в його офісі- приймальні в центрі Києва. Сам Мельничук вважає, що під створенням злочинного угрупування, котре йому інкримінують в ГПУ – мається на увазі батальйон «Айдар», котрий він створив і котрий зараз воює в Луганській області. Також за словами Мельничука ГПУ розшукує 400 бійців батальйону «Айдар» за дезертирство із ЗСУ.

Сам нардеп вважає це політичним замовленням, бо в нього є багато документів про те, хто здав Крим і потім здавав території на сході України. Щоправда, які документи він має – нардепне уточнив: сказав, що усі покаже в суді або з трибуни Верховної Ради. Сьогодні збирається знову до парламенту. А якщо проголосують за позбавлення його мандату, то хоч завтра готовий на фронт. Також Мельничук розповів, звідки в нього офіс в центрі міста, хто його фінансує та звідки в цьому офісі дорогий комп'ютер іMac.

Нагадуємо, вчора генпрокурор Віктор Шокін сказав, що підозрює депутата від об'єднання «Воля народу» в низці злочинів, головний з яких організація злочинного угрупування, і що Мельничуку загрожує довічне ув'язнення.

/Анастасія Станко, Ілля Безкоровайний

Пов`язані новини