Війна / Безпека

«Якщо ти за мир, ти виходиш на «Грамофон», і кажеш правду про війну мільйону людей», — Ірма Вітовська | Почую кожного

Війна/Безпека/«Якщо ти за мир, ти виходиш на «Грамофон», і кажеш правду про війну мільйону людей», — Ірма Вітовська | Почую кожного
Зберегти
Вигляд

Актриса театру та кіно Ірма Вітовська 20 років як переїхала до Києва, весь цей час вона грала в «Молодому театрі». Цього року вийшло дві великі українські картини за участю актриси. Містичний трилер «Брама» – в ньому Вітовська зіграла 86-річну бабу Прісю, яка живе в Чорнобильській зоні, та «Таємний щоденник Симона Петлюри».

Про відмову від російських проектів, розчарування в професії, кармічну відповідальність та проституйованість в акторській професії — дивіться в програмі «Почую кожного».

«Якби не було війни, не було б цієї історії. Я зрозуміла, що не можу робити вигляд, що я мешканка якогось міста в тій країні, яка грає про любов і все таке. І робити вигляд, що в моїй країні нічого не відбувається. Але я не відмовилась від російськомовних проектів. Якщо російськомовний проект відкриє можливість діалогу між нашими країнами, між просто людьми, і допоможе їм зрозуміти, що тут відбувається, допоможе їм так само почати боротися, щоб це закінчилося, якщо це допоможе показати і прорвати певні інформаційні речі, я в перших рядах погоджуюся говорити.

Коли на терезах руки, ноги і здоров’я, і життя, можливо, не твоїх близьких хлопців... Я особисто двох хлопців ховала, яких я знала. Один не провоював навіть два дні. І коли це люди, які пройшли через твоє тактильне відчуття, через твої особисті знайомства,

тому що перший рік це був госпіталь, який дуже сильно вплинув на моє рішення, тоді це сприймаєш як щось особисте. І тоді це ніякий не героїзм. Тоді це реакція здорової людини».

«Почую кожного» з Олексієм Тарасовим — інтерв'ю з людьми, які нас надихають і змушують забути про погане. Спортсмени, актори, художники, музиканти — щоп'ятниці о 22:15.

Пов`язані новини