Інститут охорони здоров’я й довкілля Нідерландів (RIVM) радить чоловікам і жінкам, у яких немає партнера (партнерки) на час уведеного через коронавірус карантину завести собі секс-друга (нідерландською — «seksbuddy»).

У Нідерландах із 23 березня діє так званий «розумний карантин»: додому дозволяється запрошувати до трьох людей за умови, що між ними не буде фізичного контакту.

Утім RIVM нещодавно переглянув свої рекомендації з урахуванням обставини, що «люди без пари також хочуть мати певну форму фізичної близькості», передає The Guardian.

«Обговоріть, як це найкраще зробити разом. Приміром, зустрічайтеся з однією й тією ж людиною, з якою ви маєте фізичний чи сексуальний контакт (до прикладу, секс-друг чи подруга) за умови, що ви обоє не хворієте. Ретельно проговоріть із цією людиною те, зі скількома ще людьми ви зустрічаєтесь. Чим їх більше — тим більше шансів поширення коронавірусу», — йдеться в рекомендаціях Інституту.

Крім того, RVIM також радить утримуватися від сексу парам, у яких коронавірусною хворобою хворіє один із партнерів.

«Секс із собою чи з іншими людьми на відстані є можливим (як варіант — еротичні розповіді чи мастурбація)», — зазначають фахівці установи.

У Нідерландах в останні дні поширення коронавірусу сповільнилося. Станом на 15 травня коронавірусна інфекція була виявлена загалом у понад 43600 людей.

Поділитись: