Будинок, де знаходиться квартира Віктора Януковича на Оболонській набережній у Києві
Фото:

Вікторія Рощина/Громадське

Президент-утікач Віктор Янукович не проживав у квартирі на Оболонській набережній у Києві, про це свідчить відсутність у квартирі меблів, часткова відсутність мереж та борги за комунальні послуги, які, за даними представників Агентства з розшуку та управління активами (АРМА), сягали близько сотні тисяч гривень.

Про це під час прес-туру у квартиру журналістам повідомив начальник Управління з питань управління активами Віталій Різник.

«На мою думку вона потрібна була йому виключно для реєстрації у Києві. Борги значні, можливо вони й платили щось, але не жили тут», — сказав Різник.

Управитель додав, що у квартирі були заварені двері, що змусило їх знімати й встановлювати нові. Також у квартирі відсутні меблі та частково мережі, що дає підстави стверджувати — у квартирі ніхто не жив.

Квартира Віктора Януковича на Оболонській набережній у Києві
Фото:

Вікторія Рощина/Громадське

«Це не рівень Віктора Федоровича. Ми бачимо порожню квартиру, на жаль, вона дуже довго стояла і є багато пошкоджених моментів» — сказав Володимир Сидоренко.

Раніше цю квартиру освятив священик.

7 лютого Агентство з розшуку та управління активами (АРМА) передало компанії-управителю ПП «Юридична фірма «СВМ-Консалтинг» у фактичне управління квартиру екс-президента Віктора Януковича. Управитель Володимир Сидоренко зазначив, що квартира потребує ремонту, але пошуки орендаря вони почали вже зараз.

Ця квартира, а також ще два гаражі загальною вартістю близько 1, 5 мільйонів гривень, були арештовані у межах кримінального провадження щодо неправомірного відчуження майна екс-президентом Януковичем, яке розслідується Генеральною прокуратурою України.

24 січня Оболонський районний суд Києва заочно засудив екс-президента Віктора Януковича до 13 років в'язниці. 6 лютого Янукович дав прес-конференцію в Москві, де уперше прокоментував рішення суду. Він заявив, що «вирок був написаний під диктовку влади».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Як Янукович утікав до Росії (мультфільм, 18+)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За крок до вироку: суд над Януковичем закінчився. Головне про процес, який тривав півтора року

Раніше на судових дебатах адвокати намагалися переконати суд у тому, що Янукович утік внаслідок «державного перевороту».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Якби була можливість довічного, ми б вимагали довічне»: прокурор про справу щодо держзради Януковича

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Поділитись: