УКРАЇНА

Янукович боїться вбивства, тому не приїде на допит в Київ — адвокат

УКРАЇНА/Янукович боїться вбивства, тому не приїде на допит в Київ — адвокат
Зберегти
Вигляд

Екс-президент Віктор Януковіч не приїде давати свідчення в Україну через те, що боїться вбивства. Про це в ефірі Громадського розповів його адвокат Віталій Сердюк.

«Віктор Янукович міг би приїхати і дати свідчення, але ГПУ не розслідує справу про спробу його навмисного вбивства. Янукович є небажаним свідком, тому зберігається загроза для життя якщо він прибуде до України», — сказав він.

 

За словами адвоката, Янукович хоче провести «очну ставку», щоб усунути «протиріччя» між його показами та показами Петра Порошенка, Володимира Клічка та інших.

«Є розбіжності в показах Януковича та інших, тому потрібно провести очну ставку. Є заява і є клопотання про проведення одночасного допиту. Ми вважаємо що розбіжності будуть усунені. Сторона захисту і звернулась до ГПУ з таким проханням», — сказав адвокат.

Раніше, захисники екс-президента України Віктора Януковича підготували клопотання до Генпрокуратури з вимогою провести «очну ставку» їх підзахисного та нинішнього президента Порошенка, екс-прем’єра Яценюка та ряду інших високопосадовців щодо справ про події Євромайдану.

Більше про:
# Майдан
Пов`язані новини