Екс-президент України Віктор Янукович підтримує позов свого колишнього однопартійця Володимира Олійника про визнання подій в Україні в лютому 2014 року «державним переворотом»

Екс-президент України Віктор Янукович підтримує позов свого колишнього однопартійця Володимира Олійника про визнання подій в Україні в лютому 2014 року «державним переворотом».

Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Я буду свідчити про державний переворот, який стався в Україні і спричинив тяжкі наслідки», — заявив Янукович на засіданні Дорогомиловського суду Москви, де виступає в якості зацікавленої особи за позовом екс-депутата Ради Володимира Олійника.

За його словами, в результаті незаконних дій Ради були прийняті не відповідні Конституції країни закони, зокрема, про його відсторонення від обов'язків.

«Усі наступні дії, які відбувалися в парламенті, і при призначенні нового уряду, були антиконституційними», — сказав Янукович.

«Вони вийшли за межі законів України, вони привели до тяжких наслідків. Не маючи ніяких підстав, влада почала боротьбу з власним народом, в результаті якої постраждали і загинули не тільки жителі України, але й інших країн», — додав він.

Крім того, екс-президент України висловив свою позицію щодо ситуації на Донбасі, заявивши про розв'язання війни представниками нинішньої української влади.

«Процвітаючий регіон — Донбас — зараз в руїнах. Там триває війна і ллється кров. Війна, яка була розв'язана представниками нинішньої влади. Це грубе порушення Конституції, і за це треба нести відповідальність», — заявив Янукович.

Раніше повідомлялося, що у Дорогомиловському суді Москви розглядатимуть справу «про встановлення факту державного перевороту в Україні в 2014 році».

Поділитись: