Політика

Янукович захотів повернутися у політику

Політика/Янукович захотів повернутися у політику
Зберегти
Вигляд

Екс-президент України Віктор Янукович заявив про намір повернутися у політику.

Про це він заявив у інтерв’ю агентству РІА.

«Хочу повернутися в політику. Я сьогодні... Те, що в моїх силах, я роблю все. По-перше, багато допомагаю людям, яких переслідують в Україні, які вже виїхали, припустимо, за межі України. І не тільки в Росію. У Росії само собою підтримую з ними зв'язок. Чим можу, тим і допомагаю», - наголосив президент-утікач.

За його словами, він продовжує спілкуватися з представниками діючої української влади.

«Багато з них сьогодні вже не так соромляться і не так бояться, як це було, умовно кажучи, рік тому. Вони вже комфортно себе почувають, коли ми зустрічаємося і обговорюємо питання», - сказав Янукович.

Екс-президент Віктор Янукович у разі спроби перетнути кордон України буде негайно заарештований українськими правоохоронними органами, про це заявив представник фракції «Народний фронт», радник міністра МВС Антон Геращенко, йдеться у повідомленні прес-служби «Народного фронту».

«Янукович буде негайно заарештований, якщо спробує повернутися до України», - наголосив Геращенко.

Він назвав публічні заяви Януковича про прагнення повернутися в політику «бравадою, розрахованою на легковірних громадян».

Геращенко також зауважив, що окремі політичні сили здійснюють кроки, які «можуть зробити повернення Януковича до України реальністю».

«Якщо певні сили будуть і надалі розгойдувати політичний човен української незалежності, будуть намагатися провести парламентські перевибори, після яких у нинішніх умовах тяжкої економічної ситуації, початих, але незавершених реформ, до влади прийдуть такі партії, як «Опозиційний блок» та їм подібні, у цьому випадку Янукович матиме змогу повернутися в Україну», - підкреслив нардеп.

За даними Генеральної прокуратури України, проти Януковича порушено п’ять кримінальних проваджень: щодо Межигір’я, Сухолуччя, злочинів на Майдані, створення злочинної організації, а також про приватизацію Укртелекому. 6 серпня 2015 року ГПУ оприлюднила повістку екс-президенту

Пов`язані новини