УКРАЇНА

Японія вирішила запровадити нові санкції проти Північної Кореї

25 серпня, 2017 10:46
УКРАЇНА/Японія вирішила запровадити нові санкції проти Північної Кореї
Зберегти
Вигляд
Уряд Японії запровадить додаткові санкції проти КНДР після повторних запусків ракети-носія, а також у зв'язку з викраденнями північнокорейськими спецслужбами в 1970-х і 1980-х роках японських громадян.

Уряд Японії запровадить додаткові санкції проти КНДР після повторних запусків ракети-носія, а також у зв'язку з викраденнями північнокорейськими спецслужбами в 1970-х і 1980-х роках японських громадян.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на представника уряду Японії.

Головний секретар кабміну Японії Есіхіде Суга повідомив журналістам, що будуть заморожені активи ще шести організацій і ще двох осіб, які пов'язані з КНДР.

На початку серпня Рада Безпеки ООН затвердила нові санкції проти КНДР через проведених нових ракетних випробувань.

На Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) в Манілі 6 серпня міністр закордонних справ Японії Таро Коно озвучив своєму північнокорейському колезі Лі Ен Хо офіційну позицію Японії щодо ракетно-ядерної програми КНДР і викрадених північнокорейськими спецслужбами в 1970-х і 1980-х роках японців, повідомляла газета Yomiuri Shimbun з посиланням на джерела в японському уряді. Відповідаючи на це, Лі Ен Хо заявив, що Північна Корея хоче вести діалог щодо цих питань.

Раніше Президент США Дональд Трамп попередив Північну Корею, що Вашингтон відреагує на нові загрози «вогнем і люттю».

У відповідь КНДР оголосила, що вони розглядають можливість нанесення ракетних ударів у районі острова Гуам, де знаходиться військова база США.

Пентагон пригрозив КНДР нанесенням превентивного удару по стартових майданчиках ракет на північнокорейській території.

Командувач ракетними військами КНДР заявив, що в Пхеньяні мають намір атакувати райони, прилеглі до бази американських ВПС на Гуамі.

У заяві вказується, що ракети КНДР повинні пролетіти над територією Японії і впасти в 30-40 км від бази ВПС США.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини