Політика

Ярош призначений радником Головнокомандувача ЗСУ

Політика/Ярош призначений радником Головнокомандувача ЗСУ
Зберегти
Вигляд

Начальник Генерального Штабу Віктор Муженко і лідер Добровольчого українського корпусу домовилися про призначення Дмитра Яроша радником Головнокомандувача ЗСУ. Також визначено формат взаємодії ДУК зі Збройними силами України.

Про це Муженко і Ярош домовилися під час зустрічі в Генеральному штабі ЗСУ, повідомляє «Український кризовий медіа-центр».

«Бійці ДУК у багатьох боях гідно проявили свою високу мотивованість та бойовий дух. Їхній досвід та знання працюватимуть на розвиток усіх Збройних Сил. Ми розуміємо потреби змін та підвищення ефективності на всіх ланках роботи армії. Ми також розглядаємо різні моделі розвитку резервних підрозділів Збройних Сил. Ми розроблятимемо проекти змін та втілюватимемо їх в життя попри зовнішню агресію та внутрішній опір тих, хто реформ не хоче», – заявив Муженко.

Дмитро Ярош підкреслив, що єдність є ключовою умовою подальшої успішної боротьби і висловив готовність вибудовувати взаємодію та інтеграцію добровольчих батальйонів зі Збройними силами.

«ДУК, виконуючи спільні з армією завдання, готовий підпорядковуватись армійському керівництву у питаннях, пов’язаних з обороною держави від зовнішнього ворога та дає можливість кожному патріоту захищати Україну», – підкреслив Ярош.

Як повідомлялось, Президент України Петро Порошенко запропонував лідеру «Правого сектора», народному депутату Дмитру Ярошу працювати в Міністерстві оборони.

Пов`язані новини