Дмитро Ярош заявив про складення з себе повноважень провідника національно-визвольного руху Правий сектор, про це він написав у Facebook.

«Складаю з себе повноваження Провідника НВР ПС, залишаючись націоналістом, державником і революціонером», - заявив Дмитро Ярош.

Ярош пояснив своє рішення ідеологічними розбіжностями із деякими представниками керівного складу Правого сектору.

За словами Дмитра Яроша, 8 листопада на конференції керівного складу Правого сектору деякі учасники зібрання запропонували обрати ще один керівний орган провід. У ньому Дмитрові Ярошу запропонували посаду Провідника.

«Як провідник я несу персональну відповідальність за все, що відбувається в організації, і не збираюся перекладати її на інших. Саме тому я не можу бути «весільним генералом» в Правому секторі. Тому я змушений відповісти відмовою на пропозицію очолити запропонований конференцією провід та складаю з себе повноваження провідника НВР ПС, залишаючись націоналістом, державником і революціонером», - написав Дмитро Ярош.

На сайті Правого сектору сказано, що конференція 8 листопада обрала провід на чолі з Дмитром Ярошем, до якого увійшли Андрій Стемпіцький, Андрій Тарасенко, Юрій Палій, Арсеній Білодуб і Василь Лабайчук.

Поділитись: