Новий глави представництва Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в Україні Маттео Патроне
Фото: ЄБРР
Пост глави представництва Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в Україні замість Франсіса Маліжа обійме Маттео Патроне, який наразі є директором у Румунії та Болгарії.

Він стане управляючим директором у країнах Східної Європи та Кавказу. Тому, окрім України, відповідатиме ще за Вірменію, Азербайджан, Білорусь, Грузію та Молдову. Патроне приступить до виконання своїх обов’язків з 1 листопада 2018 року.

Франсіса Маліжа, який з 2014 року був управляючим директором ЄБРР у регіоні, призначили управляючим директором у секторі фінансових установ в штаб-квартирі ЄБРР в Лондоні.

«Я залишаю Україну, але Україна не залишає мене. Тепер у вас є новий друг в Лондоні», — написав він у Facebook.

Італієць Маттео Патроне у 2008 році почав працювати у лондонському офісі ЄБРР у департаменті корпоративних інвестицій, куди він прийшов із приватного сектора. У 2012 році він очолив офіс ЄБРР у Сербії, а в 2015 році обійняв пост директора та регіонального глави ЄБРР в Румунії і Болгарії. Під його керівництвом інвестиції ЄБРР в ці країни склали понад 2 мільярди євро. 

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. Сукупно з початку діяльності в Україні у 1993 році банк взяв на себе зобов’язання із надання майже 12,1 мільярда євро у межах близько 400 проектів.

Поділитись: