ENRU

ЄБРР продовжив обмеження щодо фінансування проектів у Росії — Данилюк

Акціонери Європейського банку реконструкції та розвитку підтримали рішення про продовження обмежень щодо фінансування проектів в Росії.

Про це повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк у Facebook. 

За його словами, 10 травня, на засіданні ради керівників ЄБРР Російська Федерація намагалася домогтися скасування обмежень на фінансування проектів в РФ, введених в 2014 році, проте абсолютна більшість акціонерів банку підтримали рішення про продовження цих обмежень.

«У своєму виступі я зазначив, що ситуація, коли один акціонер ЄБРР здійснює військову агресію проти іншого акціонера, це є грубим порушенням норм міжнародного права і є неприпустимим», — написав Данилюк.

Зазначимо, українська делегація на чолі з міністром фінансів Олександром Данилюком розпочала роботу на 26-х щорічних зборах Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), які проходять з 9 по 11 травня в столиці Кіпру Нікосії.

Європейський банк реконструкції і розвитку надає підтримку Україні для впровадження економічних реформ. Більшість з проектів спрямовані на розвиток приватного сектора та інфраструктури. Загальна сума фінансування для діючих проектів становить близько 4 млрд євро.

Раніше ЄБРР заявив про можливе фіаско у реформуванні «Нафтогазу».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram