Міністр внутрішніх справ Великобританії Тереза Мей залишилася єдиним кандидатом на посаду лідера Консервативної партії і прем’єр-міністра країни. Це сталося після того, як головна її суперниця – Андреа Ледсом — оголосила про зняття своєї кандидатури.

Про це Ледсом заявила на брифінгу, передає Huffington Post.

«Проведення передвиборчої кампанії протягом 9 тижнів, у такий критичний для нашої країни момент, вкрай небажане. Сильний і об'єднаний уряд має діяти швидко», — сказала Андреа Ледсом.

Раніше Ледсом піддалася різкій критиці через те, що вона не зовсім точно вказувала свої біографічні дані в резюме. Також вона заявляла, що той факт, що у неї є діти (на відміну від Терези Мей — ред.) робить її найкращим кандидатом в лідери країни.

Нагадаємо, 7 липня, після чергового раунду голосування за нового лідера Консервативної партії Великобританії з гонки вибув міністр юстиції Майкл Гоув.

Торі (Консервативна партія Великобританії — ред.) зіткнулася з необхідністю вибору нового лідера партії, після того як Девід Камерон оголосив, що йде у відставку через підсумки референдуму про вихід Британії з Євросоюзу.

Нагадаємо, 23 червня на референдумі у Великобританії за вихід з ЄС проголосували 52% виборців, це майже 16 з половиною мільйонів громадян; прихильники членства в Євросоюзі набрали 48%.

Рішення Великобританії вийти з ЄС не стане офіційним, поки уряд не застосує статтю 50 Лісабонського договору ЄС, якою встановлено дворічний термін процедури переговорів про вихід Великобританії з ЄС.

28 червня Європарламент ухвалив резолюцію, у якій закликав негайно запустити процедуру виходу Великобританії з ЄС.

Про наслідки виходу Великобританії з ЄС читайте в нашому матеріалі

Поділитись: