Світ / Близький Схід

Єгипет розслідує відео, на якому пара з Данії нібито вилізла на піраміду Хеопса та роздяглася

ВВС
Світ/Близький Схід/Єгипет розслідує відео, на якому пара з Данії нібито вилізла на піраміду Хеопса та роздяглася
Зберегти
Вигляд
У Єгипті розпочали розслідування через відео, на якому пара з Данії залізла на піраміду Хеопса у Гізі та сфотографувалася оголеною.

Слідчі будуть вивчати цей інцидент, адже у них є сумніви з приводу того, чи справді пара залізла на 140-метрову висоту. Прокурори у справі вважають, що заяви про цей вчинок можуть бути неправдивими.

Відео на YouTube оприлюднив данський фотограф Андреас Хвід. На змонтованому ролику можна побачити як хлопець разом з дівчиною вночі сидять на піску, а поруч видно піраміду. Потім вони збираються на висоту, а на вершині — видно нічне місто. Наприкінці відео дівчина знімає футболку. Обличчя пари спеціально розмиті.

Крім того, фотограф показав фото, на якому пара лежить на вершині оголена при денному світлі. Сам Хвід заявив, що він з подругою «годинами підкрадався» до цього місця крізь охоронців. І забратися на піраміду було його мрією «багато років».

У Гізі збиратися на піраміди категорично заборонено. Влада Єгипту назвала це «посяганням на суспільну мораль».

Це відео швидко поширилося у соціальних мережах. Одна з користувачів у Facebook назвала вчинок пари ганьбою: «Це абсолютно неприйнятна поведінка і неповага до чужої землі, іншої культури та іншого способу життя».

У Гізі популярним серед туристів є комплекс пірамід у Гізі, що в передмісті Каїра. Найвищій піраміді Хеопса — 4500 років. Піраміда Хеопса є одним з семи чудес світу і національним надбанням Єгипту.

Більше про:
# Єгипет
Пов`язані новини