Світ

Єгипет відмовився створювати центри для мігрантів на прохання ЄС

1 липня, 2018 21:21
Світ/Єгипет відмовився створювати центри для мігрантів на прохання ЄС
Зберегти
Вигляд
Глава єгипетського парламенту Алі Абделт Ааль виключив можливість створення на території  країни центрів для прийому біженців, про організацію яких говорять у Євросоюзі. За його словами, такі установи «порушать закони та конституцію нашої країни».

Глава єгипетського парламенту Алі Абделт Ааль виключив можливість створення на території країни центрів для прийому біженців, про організацію яких говорять у Євросоюзі. За його словами, такі установи «порушать закони та конституцію нашої країни».

Про це політик сказав в інтерв'ю німецькому виданню Welt am Sonntag, передає DW.

Він наголосив, що в Єгипті взагалі заборонено будівництво таборів для мігрантів.

«Ми надали притулок вже близько 10 мільйонам біженців з Сирії, Іраку, Ємену, Палестини, а також Судану, Сомалі та інших країн», —додав Ааль.

Він зазначив, що Каїр надає біженцям доступ до охорони здоров'я та освіти, а потенціал цих систем країни вже й без того перенапружений. Тому, сказав спікер, Єгипет потребує підтримки ЄС та Німеччини

Водночас, зазначає DW, Євросоюз може виділити мільярди євро на зведення центрів для біженців у регіоні.

Нагадаємо, 25 червня, у  Єгипті продовжили режим надзвичайного стану ще на три місяці.

Італія запропонувала на саміті ЄС присвяченому проблемі мігрантів «Європейську багаторівневу стратегію міграції», що включає 10 пунктів, спрямованих на регулювання потоків біженців.

Зазначимо, що Угорщина, Чехія, Польща та Словаччина оголосили бойкот саміту Євросоюзу присвяченому міграційній політиці.

Нагадаємо, Данія та Австрія запропонували створити центри для біженців у Європі, але за межами Європейського союзу.

Більше про:
# єгипет
# біженці
Пов`язані новини