Світ

Єгиптянин вирушив на Чемпіонат світу до Росії на велосипеді

10 квітня, 2018 12:59
Світ/Єгиптянин вирушив на Чемпіонат світу до Росії на велосипеді
Зберегти
Вигляд
Громадянин Єгипту, 24-річний Мухамед Нуфал відправився до Москви на Чемпіонат світу з футболу на велосипеді.

Громадянин Єгипту, 24-річний Мухамед Нуфал відправився до Москви на Чемпіонат світу з футболу на велосипеді.

Про це повідомляє Reuters.

Відстань в приблизно 5 тисяч кілометрів він очікує подолати за 65 днів. Нуфал проїжджатиме повз Йорданію, Болгарію, Румунію, Молдову та Україну. Водночас він вирішив скористатися літаком та оминути дорогу через Сирію й Ірак через небезпеку.

Із собою єгиптянин взяв додатковий телефон, акумулятори, кемпінгове спорядження, намет тощо. Однак він сподівається, що зможе знайти місцевих, у яких попросить тимчасового притулку для ночівлі.

«Тут більше йдеться про дорогу, аніж про мету прибуття. Якби йшлося про Чемпіонат світу, я би скористався літаком. Але це прекрасний шанс для мене побачити нові речі», — сказав Нуфал.

Раніше кілька країн оголосили про бойкот Чемпіонату світу з футболу в Росії через отруєння екс-ровіздника РФ Скрипаля.

Так, МЗС Австралії допустило бойкот ЧС з футболу, а в Британії Чемпіонат світу з футболу в РФ порівняли з Олімпіадою у нацистській Німеччині.

Члени королівської родини та британські міністри не поїдуть на чемпіонат світу з футболу у 2018 році у Росію через можливу причетність РФ до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Росію треба позбавити права проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році.

Національна суспільна телекомпанія України (НСТУ) вирішила не транслювати Чемпіонат світу з футболу.

У Європарламенті закликали ігнорувати чемпіонат світу з футболу в РФ. Також уряди Швеції й Данії розглядають можливість бойкоту чемпіонату світу з футболу в Росії. А Ісландія оголосила дипломатичний бойкот проведенню Чемпіонату світу з футболу-2018 у Росії.

Пов`язані новини