Політика

ЄС має знайти нові засоби впливу на Росію — євродепутат

Політика/ЄС має знайти нові засоби впливу на Росію — євродепутат
Зберегти
Вигляд

Захід не може повернутися до звичайного рівня відносин з агресивною Росією. На цьому наголосив депутат Європарламенту від Великої Британії Чарльз Теннок на міжнародній конференції в Брюсселі «Мінські домовленості: відносини ЄС-Росія та роль санкцій», повідомляє Укрінформ.

«Ми не повинні забувати таку поведінку і не можемо, на мою думку, повернутися до звичайної співпраці з Росією», — сказав європарламентарій.

Він також нагадав, що у результаті російської агресії у бойових діях з відновлення територіальної цілісності України загинуло близько трьох тисяч українських військовослужбовців.

Теннок також згадав попередні висновки розслідування збиття Росією літака рейсу МН-17, за що ніхто ще не поніс покарання.

«Для мене очевидно, що Москва не дозволить притягнути винних до кримінальної відповідальності», — зазначив британський політик.

Окрім цього, депутат нагадав про бомбардування гуманітарного конвою в Сирії, яке здійснила російська авіація.

«За міжнародним правом, це є воєнним злочином. Отже, усі ці факти треба враховувати, коли йдеться про продовження економічних санкцій проти Росії», — підкреслив Теннок.

Він наголосив, що Росія на сьогодні порушила всі міжнародні угоди та норми міжнародного права.

На думку парламентарія, ЄС повинен опрацювати нові заходи із впливу на агресивну Росію.

Нагадаємо, депутат Ребекка Хармс висловила переконання, що Європейський Союз в рамках поглиблення санкцій може відмовитися від російського газу.

Пов`язані новини