УКРАЇНА

ЄС може ввести санкції проти депутатів Держуми від Криму

УКРАЇНА/ЄС може ввести санкції проти депутатів Держуми від Криму
Зберегти
Вигляд

Європейський Союз розгляне питання щодо запровадження санкцій проти депутатів Держдуми Росії, які були «обрані» в анексованому Криму.

Про це після завершення двосторонніх консультацій із ЄС у Брюсселі повідомив заступник міністра юстиції України Сергій Петухов, передає УНІАН.

«Вони готові розглянути доповнення до персонального переліку тих, хто був обраний у Держдуму, тому що ці люди, окрім того, що були обрані, безпосередньо приймали участь у створенні ситуації, яка є в Криму. Санкції, які заборонять їм подорожі до ЄС, будуть адекватною реакцією, щоби виключити можливість будь-яких офіційних візитів цих людей як представників РФ на будь-якому рівні», – сказав Петухов.

У свою чергу, заступниця глави Мінінформполітики України Еміне Джапарова зазначила, що йдеться про 7 депутатів, до двох із яких – Міхаіла Шерємєти та Натальї Поклонской – санкції вже застосовані.

«Наш головний акцент був у тому, що РФ буде намагатися їх використати як агентів впливу. Ми розуміємо, що вони будуть їх возити до різних міжнародних інституцій, на конференції для того, щоби вони були таким собі «голосом Криму» й щоби показати свою «картинку» Криму. Через це ми просимо врахувати, що, з нашої точки зору, ці люди так само мають потрапити до списку осіб, яким буде заборонений в'їзд до країн ЄС», – наголосила Джапарова.

Нагадаємо, раніше самоназвана прокурорка окупаційної влади Криму Наталья Поклонская написала заяву про звільнення з посади у зв’язку з обранням до Держдуми.

Пов`язані новини