Економіка

ЄС підтримав нову модель ринку електроенергії в Україні

Економіка/ЄС підтримав нову модель ринку електроенергії в Україні
Зберегти
Вигляд

Представництво Європейського союзу в Україні, а також Європейський банк реконструкції і розвитку підтримали законопроект «Про ринок електроенергії», після ухвалення якого на зміну старій моделі українського ринку прийде нова, що відповідає вимогам ЄС.

Про це повідомив директор департаменту планування та європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Михайло Бно-Айріян.

«Ми одержали копію листа, адресованого прем'єр-міністру України, підписаного головою представництва ЄС в Україні, керівниками офісів USAID, ЄБРР, Світового банку в Україні та керівником Секретаріатом енергетичного співтовариства, в якому висловлюється повна підтримка законопроекту про ринок електроенергії, підготовленого міністерством», — заявив Бно-Айріян.

За словами представника Міненерговугілля, міжнародні організації привітали заяву прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка минулого тижня про те, що законопроект буде розглянутий Кабміном у середу, 2 березня, для його подальшого затвердження та передачі у парламент.

Також, за словами Бно-Айріяна, донори позитивно оцінили внесені міністерством поправки, які враховують зауваження і побажання донорів, висловлені в їхньому попередньому листі.

/фото rv.ua/

Пов`язані новини